در حال بارگذاری ...

شهید العالم، عکاس بین‌المللی بنگلادشی، مهمان پنجمین قسمت از برنامه هم‌قصه است و داستان سفری را روایت می‌کند باعث شد از دانشجویی رشته که برای گذراندن زندگی مجبور بود کارگری کند، به عکاسی بین‌المللی تبدیل شود.

به گزارش روابط عمومی برنامه هم‌قصه، شهید العالم، عکاس برجسته بین‌المللی است و تاکنون برگزیده و داور جشنواره‌های مختلف بین‌المللی از جمله «وردپرس فوتو» بوده است. او که در رشته بیوشیمی مدرک دکتری از لندن دارد، برای رسیدن به اهداف خود، بیوشیمی را رها کرده و به سراغ عکاسی با موضوع عدالت اجتماعی رفته و نام و آوازه‌ای جهانی کسب می‌کند. شهید العالم با حضور در برنامه هم‌قصه، داستان سفری را روایت می‌کند که باعث شد، به صورت اتفاقی عکاس شود و مدیران جشنواره عکس «وردپرس‌ فوتو» را که یکی از معتبرترین جشنواره‌های عکاسی است، مجبور کند تا جشنواره را به کشور فقیر بنگلادش بیاورد.

قسمت پنجم برنامۀ «هم‌قصه» بنا بود دو هفتۀ قبل پخش شود که به دلیل تقارن با هفتۀ دولت و ویژه‌برنامه‌های دولت در شبکۀ یک سیما، پخش آن به تعویق افتاد.

«هم‌قصه» عنوان برنامه‌ای است که در هر قسمت با مهمانی غیرایرانی به گفت‌وگو می‌نشیند و داستان زندگی او را که درون‌مایه‌ای انسانی دارد، روایت می‌کند. این برنامه سه‌شنبه‌ها ساعت ۲۳:۱۵ از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

 
مطالب مرتبط

دوازدهمین هم‌قصه

دوازدهمین هم‌قصه

من که مدیر یه موسسه پژوهشی بودم، ‌12-13 کیلو وزن کم کردم. توی تمام کشور ما گزینه‌ای نداشتیم. واقعاً اگه بعضیا توی کوبا می‌تونستن که مزیت‌هایی به خاطر موقعیت خودشون به دست بیارن فیدل کاسترو و دیگران اونو سر به نیست می‌کردن. چون اونا باید مثالی برای کل مردم می‌بودن. وگرنه موقعیت ...

|

روایتی از نتایج اقتصاد مقاومتی، بیخ گوش آمریکا

روایتی از نتایج اقتصاد مقاومتی، بیخ گوش آمریکا

فرناندو فیونس مؤسس «گروه کشاورزی ارگانیک» در کشور کوبا است. او برنده جایزه «معاش درست» در سال ۱۹۹۹ از سازمان ملل است. این برنامه جمعه‌شب، ساعت ۲۳:۱۵ از شبکۀ یک سیما پخش می‌شود.

|

نظرات کاربران